Fotel obrotowy welurowy Kvam Diamonds

Mikroapartamenty i kawalerki rządzą się swoimi prawami: zwykle potrzebne są do nich meble ergonomiczne, zajmujące mało przestrzeni, a przy tym funkcjonalne, same w sobie stanowiące ozdobę wnętrz, w których nie ma już miejsca na zbędne bibeloty. Jakie fotele wybrać do takiego mieszkania? Oczywiście takie, które podkreślą przytulny charakter wnętrz, a przy tym nie zajmą zbyt wiele miejsca. Fotele obrotowe Kvam Diamonds to odpowiedź na potrzeby osób, które szukają mebli do małego mieszkanka.

Kvam Diamonds - fotele obrotowe z weluru

Welurowe fotele obrotowe to coś, co już od kilku sezonów cieszy się zwiększonym zainteresowaniem mieszkańców Europy. Są funkcjonalne i nowoczesne, ale ponieważ występują w zróżnicowanej stylistyce, łatwo jest je dopasować do charakteru danego wnętrza. Do jakich wnętrz pasują fotele obrotowe Kvam Diamonds? Przede wszystkim do tych, które łączą w sobie elegancję z nowoczesnością, ale jednocześnie jest w nich coś niezobowiązującego, swobodnego.

Fotele obrotowe z kolekcji Kvam Diamonds polecimy więc wszystkim osobom, które poszukują w meblach idealnego balansu pomiędzy wygodą, dobrą ceną a godną uwagi estetyką.

Fotele welurowe z obrotowym siedziskiem

Fotele z weluru Kvam Diamonds będą dobrym wyborem zarówno do zastosowań domowych, jak i firmowych. Z uwagi na typową wysokość nadają się do biurka, stołu roboczego, blatu w kuchni czy toaletki. Dostępne są w kilkunastu rodzajach podstaw, w trzech kolorach: czarnym, srebrnym oraz złotym. Fotele Kvam Diamonds mają regulowaną wysokość siedziska i są obrotowe. Można do nich dopasować odpowiednie hokery barowe, tak aby całość aranżacji była spójna i utrzymana w tej samej stylistyce.

x

CZAS PRZYGOTOWANIA PRZESYŁKI TO 1 DZIEŃ  W TYM CZASIE SPAKUJEMY I WYŚLEMY PAŃSTWA ZAMÓWIENIE

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI PRZED DOSTAWĄ TO 25 PLN

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI U KURIERA TO 30 PLN MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚĆI BLIKIEM

KOSZT DOSTAWY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM TO 0 PLN

CZAS NA ZWROT TO 14 DNI

PACZKI OBSŁUGUJE FIRMA GLS