Fotel obrotowy welurowy Kvam

Krzesła obrotowe Kvam to produkty, które łączą w sobie najlepsze cechy mebli w stylu nowoczesnym, skandynawskim i retro. Od tych pierwszych zaczerpnęły rozwiązania techniczne, od drugich minimalistyczną bryłę, zaś od trzecich – funkcjonalność i ponadczasowość. Fotele obrotowe Kvam dzięki swoim walorom użytkowym znajdą zastosowanie w wielu różnych przestrzeniach, nie tylko tych domowych, ale także roboczych. Czym cechują się te unikatowe krzesła obrotowe?

Fotele obrotowe Kvam – welur i stal w najlepszym wydaniu

Welurowe siedzisko w fotelach Kvam to coś, co wyróżnia ten model na tle szeroko dostępnej konkurencji – krzesła te są bardzo miłe w dotyku, wytrzymałe, a przy tym cieszą się piękną, energetyzującą kolorystyką. Z uwagi na niewielkie gabaryty nadają się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni: do małej kuchni lub jadalni, do pokoju dziecięcego, gabinetu czy poczekalni. Tam, gdzie się pojawią, uświetniają wnętrza oryginalnym wzornictwem.

Regulowane krzesła obrotowe dla wymagających

Jak idealnie dopasować krzesło obrotowe do wysokości blatu? Czy to w ogóle możliwe, gdy kupuje się mebel przez Internet? Oczywiście, że tak. Pod warunkiem, że wybierzesz krzesła obrotowe z regulacją wysokości siedziska! Od teraz z łatwością dopasujesz fotel do blatu roboczego, stołu czy biurka. Siłownik pneumatyczny jest precyzyjny i łatwy w regulacji, co docenisz od pierwszych dni użytkowania fotela.

x

CZAS PRZYGOTOWANIA PRZESYŁKI TO 1 DZIEŃ  W TYM CZASIE SPAKUJEMY I WYŚLEMY PAŃSTWA ZAMÓWIENIE

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI PRZED DOSTAWĄ TO 25 PLN

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI U KURIERA TO 30 PLN MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚĆI BLIKIEM

KOSZT DOSTAWY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM TO 0 PLN

CZAS NA ZWROT TO 14 DNI

PACZKI OBSŁUGUJE FIRMA GLS