O nas

Designerskie i funkcjonalne meble do nowoczesnego domu ,biura ,firmy !

NORDFORM DESIGN  jest Polską marką specjalizującą się w produkcji foteli,taboretów ,hokerów i krzeseł .Nasza marka powstała 10 lat temu.Siedziba naszej firmy znajduje się w Strzelcach Opolskich , ale oferowane przez nas produkty dostarczamy do klientów w całej Polsce oraz Europie.Marka NORDFORM DESIGN  rozpoznawalna jest w Polsce oraz Europie swoje produkty dostarczamy do wielu europejskich krajów.

Naszym klientom oferujemy duży wybór produktów oraz wysoką jakość towarów w atrakcyjnych cenach a oferta jest stale powiększana tak, aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem obsługi klienta.

Meble znajdujące się w ofercie NORDFORM DESIGN  są wykonane z najlepszych materiałów, zapewniających wysoką trwałość i estetyczny wygląd . Cechą wyróżniającą nasze produkty jest oryginalny design ,funkcjonalnośc oraz możliwośc personalizacji produktu.  Na uwagę zasługują nowoczesne fotele inspirowane klasycznymi wzorcami . Połączenie stylów sprawia, że wszystkie produkty mają unikatowy wygląd i zapewniają ponadprzeciętny komfort ich użytkownikom. Oferowane przez nas różnorodne modele  foteli, sof ,taboretów  z pewnością trafią w gusta klientów poszukujących połączenia stylu, elegancji i komfortu.

POSTAW NA MEBLE KTÓRE POZWOLĄ CI SIE WYRÓZNIĆ!!!

x

CZAS PRZYGOTOWANIA PRZESYŁKI TO 1 DZIEŃ  W TYM CZASIE SPAKUJEMY I WYŚLEMY PAŃSTWA ZAMÓWIENIE

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI PRZED DOSTAWĄ TO 25 PLN

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI U KURIERA TO 30 PLN MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚĆI BLIKIEM

KOSZT DOSTAWY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM TO 0 PLN

CZAS NA ZWROT TO 14 DNI

PACZKI OBSŁUGUJE FIRMA GLS