Fotel obrotowy welurowy Hamar Diamonds

Czy połączenie skandynawskiej prostoty z barokową elegancją jest w ogóle możliwe? Jak najbardziej, i znajdziesz je pod postacią fotela Hamar Diamonds. Fotele obrotowe Hamar to prosta, komfortowa forma uzupełniona o dodatkowy, ozdobny element w postaci kryształków. Zdobione oparcia foteli welurowych Hamar Diamonds to element wyróżniający ten model. Z tego powodu fotele te idealnie nadają się dla wielbicielek stylu glamour, słynącego z pałacowego blichtru i kunsztownych dekoracji.

Fotele obrotowe Hamar Diamonds - styl, który pokochasz

Welurowe fotele Hamar Diamonds to wariant standardowego modelu Hamar, uzupełniony o kryształki. Ozdoba nadaje meblowi wyjątkowo dekoracyjnego, eleganckiego charakteru. Hamar Diamonds to mebel obrotowy, który bardzo często wybierany jest jako niecodzienny fotel do biurka lub krzesło do pracowni. Ale to nie wszystko. Kupują go osoby, których kuchnia jest urządzona w stylu glamour - obrotowy fotel idealnie wpisuje się w potrzeby domowników, którzy chcą biesiadować przy stole, korzystając z wygodnych siedzisk i wysokich oparć.

Welurowy fotel z obrotowym siedziskiem w modnym kolorze

Nasze welurowe fotele Hamar Diamonds wyróżniają się pięknem i głębią kolorów. Wybierz wersję, która najlepiej wpisze się w stylistykę wnętrz Twojego domu, mieszkania bądź firmy. Spraw, że fotele obrotowe będą wizytówką aranżowanych przez Ciebie przetrzeni. Nasze fotele przyciągają uwagę odwiedzających, a to za sprawą starannego wykonania i unikatowego wzornictwa. Jeśli więc lubisz być trendsetterką wśród swoich bliskich, zabłyśnij raz jeszcze wykwintnym stylem z kolekcją Hamar Diamonds.

x

CZAS PRZYGOTOWANIA PRZESYŁKI TO 1 DZIEŃ  W TYM CZASIE SPAKUJEMY I WYŚLEMY PAŃSTWA ZAMÓWIENIE

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI PRZED DOSTAWĄ TO 25 PLN

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI U KURIERA TO 30 PLN MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚĆI BLIKIEM

KOSZT DOSTAWY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM TO 0 PLN

CZAS NA ZWROT TO 14 DNI

PACZKI OBSŁUGUJE FIRMA GLS