Hokery welurowe Kvam

Kvam to minimalistyczny i bardzo korzystny cenowo hoker barowy, idealny do małych kuchni, jak również tych, w których właścicielom zależy na ergonomii wyposażenia. Hokery barowe Kvam to wygodne, bardzo funkcjonalne i przy tym ponadprzeciętnie estetyczne produkty, wybierane przede wszystkim przez fanów nowoczesności.

Hokery barowe Kvam – kuchnia w stylu loft

Jak urządzić kuchnię w stylu loft? Warto zadbać o to, by znalazły się w niej nowoczesne i eleganckie hokery barowe, takie jak Kvam. Ten model posiada opływowe siedzisko tapicerowane tkaniną welurową w najmodniejszych odcieniach sezonu. Kupując hoker barowy Kvam, zapewniasz sobie wygodny mebel do wykonywania kuchennych czynności, jak również do biesiadowania z gośćmi.

Hoker barowy dostępny jest na wysokiej podstawie wyposażonej w podnóżek. Stabilna baza hokera nie rysuje podłogi ani nie ślizga się po niej. Z kolei siłownik pneumatyczny zapewnia wygodną regulację w płaszczyźnie góra-dół.

Hoker barowy dla wielbicieli minimalizmu

Hoker barowy Kvam nie posiada wielu ozdobników – jest prosty i przez to piękny. To klasyczna elegancja w unowocześnionej formie, dostępna w kilkunastu różnych wariantach. Wybierz ulubiony kolor tapicerki oraz pasującą do niej podstawę i stwórz swój własny hoker kuchenny, którym zachwycisz rodzinę i znajomych.

x

CZAS PRZYGOTOWANIA PRZESYŁKI TO 1 DZIEŃ  W TYM CZASIE SPAKUJEMY I WYŚLEMY PAŃSTWA ZAMÓWIENIE

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI PRZED DOSTAWĄ TO 25 PLN

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI U KURIERA TO 30 PLN MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚĆI BLIKIEM

KOSZT DOSTAWY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM TO 0 PLN

CZAS NA ZWROT TO 14 DNI

PACZKI OBSŁUGUJE FIRMA GLS