Fotele wrzosowe

Niezwykle stylowe i przyciągające uwagę fotele wrzosowe to produkty stworzone wprost dla gabinetów kosmetycznych zaaranżowanych w stylu glamour lub barokowym. Fotele swoją estetyką reprezentują iście filmowy blichtr i przepych, który zachwyca wielbicieli mebli z charakterem. Wrzosowe fotele bez wątpienia do takich właśnie należą. Dedykowane odbiorcom odważnym, bezkompromisowym, lubiącym się wyróżniać na tle znajomych.

Większość foteli ma tapicerkę wykonaną z przyjemnego w dotyku i wytrzymałego materiału welurowego. Atutem jest miękkie siedzisko i oparcie dekorowane ozdobnymi przeszyciami i świecącymi, biżuteryjnymi akcentami. Fotele dostępne sią na złotej, choromowanej lub czarnej, wysokiej podstawie, która sprawia, że całość prezentuję się jeszcze bardziej wytwornie.

Prócz ponadprzeciętnej estetyki fotele welurowe oferują też świetne walory użytkowe: posiadają wysokie oparcie, tapicerowane podłokietniki i pneumatyczną regulację wysokości siedziska. Fotele są obrotowe, a ich stabilna podstawa nie rysuje podłogi. Z tej samej serii dostępne są również fotele obrotowe na niższych siłownikach, w trzech wersjach podstawy do wyboru. Nadadzą się idealnie jako fotele do manicure lub poczekalni.

x

CZAS PRZYGOTOWANIA PRZESYŁKI TO 1 DZIEŃ  W TYM CZASIE SPAKUJEMY I WYŚLEMY PAŃSTWA ZAMÓWIENIE

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI PRZED DOSTAWĄ TO 25 PLN

KOSZT DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI U KURIERA TO 30 PLN MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚĆI BLIKIEM

KOSZT DOSTAWY PRZY ODBIORZE OSOBISTYM TO 0 PLN

CZAS NA ZWROT TO 14 DNI

PACZKI OBSŁUGUJE FIRMA GLS